MÚZA 2010

 

Výsledky 19. ročníku soutěže Múza:

 

1. místo: UBOŽÁK

2. místo: SLUNOVRATOVY PAPRSKY

3. místo: CHEESEBOUTIQUE

 

 

Vítězná kapela diváckého finále: STARFIRE

 

 

Kompletní VÝSLEDKY DIVÁCKéHO FINÁLE:

 

1. STARFIRE - 33

2. AM - 26

3. Y? - 25

4. TRESKA - 24

5. MIGRAINE - 17

6. CREYDEN - 13

7. DWEIN DYBLI - 12

8. SCREAMING SILENT - 7

9. TRAITOR - 4

 

 

VÝSLEDKY: 

 1. postupové kolo:

porota: UNNAMED PUNK PROJECT

diváci: MIGRAINE

 

2. postupové kolo:

porota: STARFIRE

diváci: STARFIRE

 

3. postupové kolo:

porota: HMOTA

diváci: AM

 

4. postupové kolo:

porota: UBOŽÁK

diváci: Y?

 

5. postupové kolo:

porota: SLUNOVRATOVY PAPRSKY 

diváci: SCREAMING SILENT

zvláštní cena poroty: WHAT YOUR FAVOURITE NUMBER?

 

6. postupové kolo:

porota: HROBESO 

diváci: HROBESO

 

7. postupové kolo:

porota: POP ST. CLAIRE 

diváci: CREYDEN

 

8. postupové kolo:

porota: HOLDEN 

diváci: MOODSHAKE

 

9. postupové kolo:

porota: SHADOW AREA 

diváci: DWEIN DYBLI 

 

10. postupové kolo:

porota: CHEESEBOUTIQUE 

diváci: CHEESEBOUTIQUE

 

11. postupové kolo:

porota: OCHO RÍOS 

diváci: TRESKA

zvláštní cena poroty: STICX 

 

12. postupové kolo:

porota: CHIMAERA 

diváci: TRAITOR 

 

 

 

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH SKUPIN

a přehled postupových kol soutěžního festivalu Múza 2010

1. postupové kolo 13. ledna 2011

název kapely žánr domovská scéna

MIGRAINE grunge/rock Plzeň

UNNAMED PUNK PROJECT alternative punk Stod

VOMITUS KEEZ grunge Stod/Holýšov

OBERKÖRPENFREI experimental Punk Tábor

...BECAUSE PHOENIX FOUND DEATH post grunge/neo folk Hořovice

 

2. postupové kolo 27. ledna 2011

STARFIRE rock Plzeň

FLAXA rock Plzeň

TAJFUN rock Karlovy Vary

DLOUHEJ KOUŘ blues rock Rakovník

DIAGNOZA EXITUS psychadelic hard rock Domažlice

THE CHOBOTS rhythm and blues Karlovy Vary

 

3. postupové kolo 3. února 2011

DRSNÁ STĚNA punk Plzeň

AM punk rock Třemošná

THE CRITTERS punk Plzeň

OPTICAL PATHWAYS punk rock Dešenice

ŽBLEBT punk rock Plzeň

HMOTA HC/grunge Plzeň

 

4. postupové kolo 10. února 2011

UBOŽÁK post bigbeat Kadešice

ARCHEO rock/ metal Žákavá

EXTRASENSORY PERCEPTION crossover Červený Kostelec

ST.AGE crossover rock Karlovy Vary

Y? crossover Plzeň

 

5. postupové kolo 24. února 2011

SLUNOVRATOVY PAPRSKY mathematic rock Plzeň

PROJEKT S VÍČKY rock’n‘roll Plzeň

SOLITUDES lo fi indie pop Plzeň

HOSTEE alternativa Plzeň

WHAT'S YOUR FAVORITE NUMBER 8-bit kontemplativ Horní Bříza

SCREAMING SILENT alternative rock Nýrsko

 

 

6. postupové kolo 3. března 2011

HROBESO folk rock Plzeň

ZA TREST acoustic rock Plzeň

FAST FARRAGOS alternativní rock Kladno

KRUTÁ BÍDA hard folk Plzeň

DÁMA S HRANOSTAJEM pop akustic Plzeň

 

 

P TRIO akustic rock Plzeň

 

7. postupové kolo 10. března 2011

CREYDEN hard rock Plzeň

OSMÁ VELMOC rock Karlovy Vary

KLIKA bigbít Praha

ESTAURY HIGH TIDE rock České Budějovice

VEJPRASK rock Horní Bříza

POP ST. CLARE rock Liberec

 

8. postupové kolo 24. března 2011

K.C.N.S. hip hop Plzeň

STRÝČKOVA ZAHRÁDKA alternative psychedelic funk Sušice

MOODSHAKE jazz fusion Plzeň

TRIBAL THEORY funk rock/ rock’n‘roll Rokycany

KAMINIKO funky pop Bilina

HOLDEN pop rock Karlovy Vary 

 

9. postupové kolo 7. dubna 2011

DWEIN DYBLI mathcore Přeštice

LIBERTY JAIL hardcore punk Strakonice/ Volyně

GIOVANE ESPLORATORE skautcore/ punk Plzeň

SHADOW AREA crossover/ metalcore Strážnice

GATE OF ILLUSIONS metal Rokycany

 

10. postupové kolo 14. dubna 2011

THE CONTACT rock pop Plzeň

WANTED pop rock Plzeň

FRIDAY emo pop Sokolov/ Aš

LOUTKY indie pop Domažlice

CHEESEBOUTIQUE cheese pop rock Karlovy Vary

GENERAČNÍ KONFLIKT pop rock Karlovy Vary

 

11. postupové kolo 21. duben 2011

TRESKA screamo punk rock Plzeň

NO QUEST pop punk Stříbro

STICX horny punk rock Chodsko

FADŽITULIKISTULÁN ska & reggae Prachatice

OCHO RÍOS original pilsner mestizo Plzeň

 

12. postupové kolo 5. května 2011

RIGHTS OF IDIOTS power rock Plzeň

SCRAWLED death/hardcore Aš

CHIMAERA melodic death metal Blovice

MARIPOSA NEGRA death core metal Aš

DNS rock/crossbordell Plzeň

TRAITOR metalcore Stod, Holýšov

 

* stáhnout pravidla soutěže


 

 
< Předchozí   Další >
Nejbližší akce
08. 09. 2017
Začátek: 21:00
LAZER VIKING, DILDO BOYZ    
LAZER VIKING - Radical Karaoke set. Plzeňská derniéra solo Vikinga zahájí novou klubovou sezónu Pod lampou - doraž teď nebo nikdy! https://www.youtube.com/watch?v=rXyA02Ej_P0