MÚZA 2014


22. ročník nejstarší vyhledávací soutěže na území České republiky 

Image
HLAVNÍ FINÁLE

1. BREATHING THE BOTTOM

2. YOKO PHONO

3. SIRKYSKON

 

14.6. / 16:30 - DIVÁCKÉ FINÁLE

GLAJSTR DUO, VELKÝ VOČI, THE KOMPOT, RISE OF THE FALLEN,STRANGE SOCIETY,SNĚHURKA A 7,

POULIČNÍ LAMPA, THE DELIVERY,ELECTRIC LADY, LEFT HANDED, REMEDY REMAINS

 

          

14.6. - DIVÁCKÉ FINÁLE 
16:50 – 17:10 vystoupení STRANGE SOCIETY
17:30 – 17:50 vystoupení VELKÝ VOČI
18:10 – 18:30 vystoupení GLAJSTR DUO
18:50 – 19:10 vystoupení POULIČNÍ LAMPA
19:30 – 19:50 vystoupení THE DELIVERY
20:10 – 20:30 vystoupení REMEDY REMAINS
20:50 – 21:10 vystoupení LEFT HANDED
21:30 – 21:50 vystoupení THE KOMPOT
22:10 – 22:30 vystoupení SNĚHURKA A 7
22:50 – 23:10 vystoupení ELECTRIC LADY

RISE OF THE FALLEN ze zdravotních důvodů nevystoupí 

 

MÚZA 2014 - 22. ročník

 

VÝSLEDKY HLAVNÍHO FINÁLE

1. BREATHING THE BOTTOM

2. YOKO PHONO

3. SIRKYSKON

 

---------------------------------------------------------------------------------------- 

 

22.5. / 20:00 SEMIFINÁLE A

posupující kapely: GLAJSTR DUO, SIRKYSKON, AVIDITY FOR...

 

29.5. / 19:00 SEMIFINÁLE B

postupující kapely: YOKO PHONO, COUGAR, BREATHING THE BOTTOM

 

12.6. / 20:00 HLAVNÍ FINÁLE

GLAJSTR DUO, SIRKYSKON, AVIDITY FOR..., YOKO PHONO, COUGAR, BREATHING THE BOTTOM 

 

14.6. / 16:30 - DIVÁCKÉ FINÁLE

GLAJSTR DUO, VELKÝ VOČI, THE KOMPOT, RISE OF THE FALLEN, STRANGE SOCIETY, SNĚHURKA A 7, POULIČNÍ LAMPA, THE DELIVERY, ELECTRIC LADY, LEFT HANDED, REMEDY REMAINS

 

Na nejlépe umístěné kapely čeká tradičně bezplatný pobyt v nahrávacím studiu a stejně jako v posledních dvou letech si celkový vítěz navíc odnese Prize Money v hodnotě 20.000,-  kč věnované společností Intercora spol. s r.o. 

 

* podmínky 

 

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH SKUPIN

                a přehled postupových kol  soutěžního festivalu Múza 2014

 

1. postupové kolo                           16. ledna 2014

název kapely                                                  žánr                                        domovská scéna

UNIVERSE OF DISCOURSE                     pop rock                                 Plzeň

KOBYLINEC                                                pop rock                                 Praha

COCKTAIL…ALA MOTEJL                       pop rock                                 Praha

GLAJSTR DUO                                            porno pop                               Plzeň

MARRY B                                                     rock                                        Jirkov

 

2. postupové kolo                           23. ledna 2014

DRSNÁ STÉNA                                           punk rock                               Plzeň

EMBER’S BRIDGE                                     punk rock                               Plzeň

VELKÝ VOČI                                              punk rock                               Plzeň

DAILY COFFEE                                           punk rock                               Praha

PARDÁL                                                       ska                                          Plzeň

G 420                                                             punk                                       Plzeň

 

3. postupové kolo                           30. leden 2014

CROSSING THE FIRE                                rock                                        Plzeň

THE KOMPOT                                             rock                                        Plzeň

RELAXIS                                                      rock                                        Domažlice

MIMO-TO                                                     rock                                        Ostrov

SIRKYSKON                                                rock                                        Sušice

JOKERS                                                        rock                                        Praha

 

4. postupové kolo                           6. února 2014

WAY TO                                                        rock                                        Plzeň

CHAI                                                             rock                                        Nýrsko

ERROR 55                                                    hard rock/ agrometal               Plzeň

NYX                                                              hard rock                                Přeštice

RISE OF THE FALLEN                               heavy rock                              Plzeň

 

 

5. postupové kolo                           13. února 2014

STRANGE SOCIETY                                  metal                                       Plzeň

AD GLADIUM                                             melody (death) metal              Plzeň

MORUS                                                         metal                                       Srby u Domažlic

ATTAX                                                          metal                                       Žákavá

MÓRRÍGAN                                                 metal                                       Rokycany

AVIDITY FOR …                                         symphony metal                     Kralovice

 

6. postupové kolo                           27. února 2014

YOKO PHONO                                            post rock/ math rock               Plzeň

IN BASEMENT                                            post rock                                 Mariánské Lázně

SNYDER                                                       dirty alternative rock               Čižice

SLUSH                                                          grunge                                    Klatovy

4DOGS                                                          rave rock                                Val. Mez.

SNĚHURKA A 7                                          nu metal alternative                Plzeň

 

7. postupové kolo                           13. března 2014

ZATÍM BEZ NÁZVU                                   alternativa                               Plzeň

LEFT HANDED                                           trip hop acoustic folk              Praha

VÁCLAV FIEDLER                                     acoustic crossover                  Vrchotovy Janovice

RELEVANCE                                               alternative indie acoustic        Praha

LOS PELOTUDOS                                       latino, folk, reggae                  Děčín

POULIČNÍ LAMPA                                      folk rock                                 Domažlice

 

8. postupové kolo                           27. března 2014

SKLAD NA ROCK                                      bigbít rock                              Kladno

BIOMASSA                                                  bigbeat                                    Brno

SINETRIUM                                                 fresh metal                              Dobřany

THE DELIVERY                                          hard rock/ metal                      Plzeň

DARK SOLUTION                                      rock metal                               Plzeň

 

9. postupové kolo                          10. dubna 2014

ELECTRIC LADY                                        power funk                             Plzeň

TRAFFIC JAM                                             funk rock                                Praha

COUGAR                                                      r&b, dance                              Plzeň

PSÍ OČI                                                         art jazz rock                            Plzeň

 

 

10. postupové kolo                17. duben 2014

WANTED                                                      rock pop                                 Plzeň

MANIC DISTORTION                                alternative rock pop                Kladno

MEYBE                                                         pop rock                                 Frýdek Místek

MERELY WILD                                            pop rock                                 Mladá Boleslav

 

 

11. postupové kolo                24. duben 2014

BREATHING THE BOTTOM                     metalcore/ electronica             Plzeň

REMEDY REMAINS                                   metalcore                                Šumperk

AVOID                                                          alternative metal                     Nové Strašecí

MEREDITH HUNTER                                rock crossover                        Liberec

A SWEETWATER TRICK                           crossover                                Velešín

DO HLAVY BROUK                                   crossover                                Kolín

 

 

infowww.podlampou.cz / Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

 
< Předchozí   Další >
Nejbližší akce
21. 09. 2017
Začátek: 21:00
OPEN STAGE - THE SHIFTY GRIFTS & THRASHSURF 0,- vstup zdarma
THE SHIFTY GRIFTS - ska - core/Praha, https://www.facebook.com/shiftygriftsband/ , https://www.youtube.com/watch?v=BDPt6dBJHMI , https://www.youtube.com/watch?v=xG-yVAHPhGo. THRASHSURF - punk-rock - thrash/Znojmo. https://www.facebook.com/thrashsurf/ , https://thrashsurf.bandcamp.com/releases , https://www.youtube.com/watch?v=IB-nT5upfkk