BRIDEAR (JAP)
Dívčí metalová senzace z Japonska!
čtvrtek 5.10. / 19:00 - fb event
support: NEUROTIC MACHINERY, AVIDITY FOR...
Image
Bar v Divadle pod lampou bude v den konání koncertu od 18:00 do 18:45 vyhrazen výhradně pro držitele VIP vstupenek,
kteří zde budou mít exkluzivní možnost osobního setkání s kapelou BrideaR

VIP tickets info: meet & greet with the band BrideaR 18:00 - 18:45 at the club bar

Standardní provoz baru/klubu od 19:00 * Normal tickets from 19:00

 
Image
 
Metalová exotika z Dálného Východu – BRIDEAR (english version below)

V současnosti mají ženy na japonské hudební scéně napříč všemi žánry, tedy včetně metalu, velmi silnou pozici. Kromě hezkých tváří vnášejí do muziky také pořádnou porci instrumentálního umu. Zářným příkladem je pětičlená heavy/power metalová smršť s názvem BRIDEAR, pocházející z města Fukuoka. BRIDEAR založily v listopadu 2011 zpěvačka KIMI, kytaristka MITSURU a basistka HARU. Bubenice KAI se stala oficiální členkou kapely v únoru 2012 a v dubnu téhož roku ji následovala druhá kytaristka MISA. V tomto měsíci také kapela debutovala živě v Fukuoka’s Spiral Factory.

V roce 2013 se odehrálo první sólové vystoupení BRIDEAR v Tokiu. O rok později pořádá kapela první „headline show“. V témže roce vystupují jako support pro další populární metalové kapely Yousei Teikoku a Lightbringer a jejich popularita roste. První minialbum „Overturn the Doom“ vyšlo na sklonku roku 2013. V březnu 2016 se fanoušci dočkali plnohodnotného alba „Baryte“. V květnu kapela navštívila poprvé Česko, když se představila v kroměřížském klubu Slady. Počátkem roku 2017 přiváží BRIDEAR na svou evropskou tour nový singl „Rise“. A protože evropští fanoušci metalu dokáží kvality kapely zjevně ocenit, vrací se BRIDEAR do Evropy znovu ještě letos na podzim, tentokrát i se zastávkou na západě Čech.

O instrumentálních kvalitách BRIDEAR hovoří i fakt, že kytaristka MISA je první ženskou finalistkou a vítězkou ceny na GIT Masters, hudební soutěži podporované magazínem YOUNG GUITAR.

Živá vystoupení BRIDEAR jsou pověstná svojí intenzitou a energií, která přechází z pódia do publika. Kapela neúnavně koncertuje a tvrdě pracuje na tom, aby si vydobyla pozici mezi elitou „dívčího“ metalu. To, jak se jim jejich snažení daří, můžete posoudit sami, pokud navštívíte jediný koncert BRIDEAR v Česku ve čtvrtek 5.10.2017 v plzeňském divadle Pod Lampou. Vedle BRIDEAR se můžete těšit na plzeňské Avidity for... a tachovskou Neurotic Machinery, kteří přidají koncertu další rozměr. Kromě standardních vstupenek je k dispozici omezený počet VIP vstupenek, které zajistí možnost se s děvčaty před koncertem setkat, pozdravit, vyfotit a získat podepsaný plakát, CD či další merchandise.
______________________________________________________

Hailing from the city of Fukuoka, BRIDEAR was formed in November 2011 by vocalist KIMI, guitarist MITSURU and bassist HARU. Support drummer KAI became an official member in February 2012, followed by second guitarist Misa in April. That same month, BRIDEAR made their live debut at Fukuoka’s Spiral Factory.

In 2013, the band performed successfully without any supporting acts for the first time in Tokyo. In 2014, BRIDEAR had their first 200 people show headline show. Performing as the main supporting band for Yousei Teikoku and LIGHT BRINGER, they are gaining more popularity.
The guitarist Misa is the fisrt female finalist and prize winner at GIT masters, a guitar contest supported by YOUNG GUITAR Magazine.
The music is considered as heavy metal/power metal . BRIDEAR have a good reputation for their powerful live performance.

The band continues to tour relentlessly, and are working hard to take their place amongst the “girls’ metal” elite.

Besides Bridear, two Czech metal bands, Avidity for... and Neurotic Machinery will make their apperance. 

Cena // Price 
Běžná vstupenka předprodej // General admission presale
265,- Kč / 10 € 
VIP Meet and Greet 
520 Kč // 20 €
Vstupenka na místě // At the door
340 Kč // 13 €


Vstupenky na // tickets at 
https://event.gg/6680/form/6674
http://www.plzenskavstupenka.cz/cs/akce/16507-bridear-jap
https://www.smsticket.cz/vstupenky/10082-bridear-jap
 
Image
 
< Předchozí   Další >
Nejbližší akce
14. 12. 2017
Začátek: 20:00
SOMETHINK, STARS ARE SO FAR 50,-/50,- Vstupenky
rock - pop punk. https://www.facebook.com/somethinkofficial , http://bandzone.cz/starsaresofarofficial