November

Travelling – 5 měsíců na Islandu

Wed 13. 11. 20:00

Swallow the Sun (FIN) / October Tide (SWE) / Oceanwake (FIN)

Tue 12. 11. 19:00

Nihil Rock Music Life – Fvtvre * Snyder * Dirty Old …

Sat 9. 11. 20:00

Cocotte Minute (!!!pátek VYPRODÁNO!!!) – Czeko 15 …

Fri 8. 11. 20:00

Cocotte Minute – Czeko 15 let Tour, special guest: …

Thu 7. 11. 20:00

The Avenues * No Heroes * Will Shake

Wed 6. 11. 20:30

The Gangnails * Mr.Teddy and the Sidekicks (SK) * Dylan …

Sat 2. 11. 20:00

Huminoita (FIN) * Myotox * Zerograd

Fri 1. 11. 20:00

October

Walter Schnitzelsson (SK) & Lazer Viking

Thu 31. 10. 20:00

Irish Halloween Party #8 – Cheers!, The Rocket Dogz, …

Sat 26. 10. 19:30

Avidity for… – Decade show!, special guests: …

Fri 25. 10. 19:30

První hoře, support: Slunovratovy paprsky

Thu 24. 10. 21:00

The Complication & Hell Paso TOUR // Plzeň + Hit The Freak

Wed 23. 10. 20:00

Lili Vilit, Define Me, Pearly Seconds

Sat 19. 10. 20:00

Status Praesents, Brando’s Eyes, Konfront

Fri 18. 10. 20:00

Drip-Fed (USA), Slow Jams (D), Commodore 64

Thu 17. 10. 20:00

zakázanÝovoce + Reckless & Zastodeset

Sat 12. 10. 20:00

Code Name Linhart * Kurvy Češi * Pololidi * Krecht

Fri 11. 10. 20:30

Worldhood * Just For Being * Taras Bullba

Thu 10. 10. 20:00

Stíny Pod lampou 2

Sat 5. 10. 19:00

Chuť * Eternal Fire * To Veg

Fri 4. 10. 20:00

Open Stage 2019 – We Will Fly (D) & The Detectors

Thu 3. 10. 20:30

Uvnitř černobylské zóny – Milan Říský

Wed 2. 10. 20:00

September

Metalíza – křest

Sat 28. 9. 21:00

Whats In The Box, Lusky, Cigarette Syndrome, Zerograd

Fri 27. 9. 20:00

Čáry života

Thu 26. 9. 21:00

Burning Steps, Velký Voči, Bob Ross Effect (D)

Sat 21. 9. 21:00

Povodí Ohře – nový sedmipalec, special guest: Raw Deal

Fri 20. 9. 21:00

Open Stage 2019 – Lights Off + Somethink

Sat 14. 9. 20:00

Frightday the 13th – Search & Destroy, …

Fri 13. 9. 20:00

Lvmen & Rutka Laskier

Wed 11. 9. 20:00

Cox&Vox + Anteater

Sat 7. 9. 21:00

Thee Lazy Eyes a China Soup

Fri 6. 9. 21:00

June

Eclipse Fest

Sat 29. 6. 19:00

Pixlování

Fri 28. 6. 17:00

Open Stage 2019 – Holy Crab & Talkwood

Thu 27. 6. 20:00

Landless (SK) * Severals * Something Like

Sat 22. 6. 21:00

SticX * Curlies * Budweis Drunken Bastards

Fri 21. 6. 20:00

Open Stage 2019 – Cardio Radio * Lakka * Kosi Idina …

Wed 19. 6. 20:00

The Mordors & Gumption

Sat 15. 6. 21:00

Scarabeusdream (A) * Pololidi * schubsen (D)

Fri 14. 6. 20:00

Múza 2019 – Divácké finále

Sat 8. 6. 18:00

Open Stage 2019 – Good Times Only * Somewhere …

Fri 7. 6. 20:00

Múza 2019 – Hlavní finále

Thu 6. 6. 20:30

Nafet Rap Show

Sat 1. 6. 20:00

May

Lusky * The Deadnotes (D) * Whats In The Box * Jakub Šmucr

Fri 31. 5. 20:00

The Goddamn Gallows (US) & Koffin Kats (US)

Thu 30. 5. 20:00

Pesopír * Slunovratovy Paprsky * Lenthilium

Sat 25. 5. 20:00

Hopes * Nikander * Acid Row

Fri 24. 5. 20:30

Múza 2019 – semifinále B

Thu 23. 5. 20:30

Open Stage 2019 – Mala Ruckus

Wed 22. 5. 20:00

Resurrection Of Death in Pilsen

Sat 18. 5. 20:00

Papersand & Myokard

Fri 17. 5. 20:00

Múza 2019 – semifinále A

Thu 16. 5. 20:30

Those Goddamn Hippies (UK), support: Cloud Nine

Wed 15. 5. 20:00

Snyder * S0kr4t

Sat 11. 5. 21:00

Brujeria / Venomous Concept / Aggression / Sangre

Fri 10. 5. 19:30

Le Bain de Maid, Restriction, Kosi Idina

Thu 9. 5. 20:00

Locomotive * Concrete * Interloud

Sat 4. 5. 20:00

Budulínek & Deliwery

Fri 3. 5. 21:00

Múza 2019 – 8. postupové kolo

Thu 2. 5. 20:30

April

Deep Shining High (D) * Indiánská rezervace * Blank Out

Tue 30. 4. 20:00

Open Stage 2019 – Gerda Blank (NZ) & Branko´s Bridge

Mon 29. 4. 20:00

Hypnos * Fleshgore (UA) * Etsych (UA) * Revolt (UA)

Sat 27. 4. 19:00

Kníry – naposledy! Host: Gentlemen´s Club

Fri 26. 4. 20:00

The Peacocks (CH), Time Shifters

Thu 25. 4. 20:00

Open Stage 2019 – Jackie & Hyde

Wed 24. 4. 20:00

5. narozeniny PlzeňskéKapely.cz

Sat 20. 4. 20:00

Postcards From Arkham * Et Moriemur * Heiden

Fri 19. 4. 21:00

Múza 2019 – 7. postupové kolo

Thu 18. 4. 20:30

Travelling – Za přírodou Arménie & Do Íránu …

Wed 17. 4. 20:00

Die Alten Maschinen – New Motors tour 2019

Sat 13. 4. 20:00

The.Switch – BTFL15YRS *host: Sunset Trail * …

Fri 12. 4. 20:00

Múza 2019 – 6. postupové kolo

Thu 11. 4. 20:30

Veřejná zkušebna – Life To Live

Wed 10. 4. 19:30

The O’Reillys and the Paddyhats (D), Pirates of the Pubs

Sat 6. 4. 21:00

Insania – Kancionál Tour, support: Lister

Fri 5. 4. 20:00

Eat Me Fresh “MOB” release party + Falsetrip …

Thu 4. 4. 20:30

Veřejná zkušebna – Tuten Swing

Wed 3. 4. 19:30

March

Safenat Paneach – křest, Houpací koně, Madebythefire

Sat 30. 3. 20:00

Masový Hrach + Kamil & friends

Fri 29. 3. 20:00

Múza 2019 – 5. postupové kolo

Thu 28. 3. 20:30

Vladivojna La Chia – ZRUŠENO ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ

Wed 27. 3. 20:00

Broken.45, Unlucky Funkers, Sun Of Sorrow

Sat 23. 3. 20:00

Forfotten Silence – Kras_Live2019, host: Face The Day

Fri 22. 3. 21:00

Múza 2019 – 4. postupové kolo

Thu 21. 3. 20:30

Open Stage 2019 – Plešatá Zpěvačka + Jezoo (IT)

Wed 20. 3. 20:00

Nový Zéland – země tisíců krajin

Tue 19. 3. 20:00

Nihil Rock Music Delicious

Sat 16. 3. 20:00

Prague Conspiracy, Burning Steps, Velký Voči

Fri 15. 3. 20:00

Múza 2019 – 3. postupové kolo

Thu 14. 3. 20:30

Please The Trees – Infinite Dance tour 2019

Wed 13. 3. 20:00

Respekt & přátelé

Sat 9. 3. 20:00

Welicoruss (RU), Coward, Avidity for…

Fri 8. 3. 20:00

Múza 2019 – 2. postupové kolo

Thu 7. 3. 20:30

Expediční kamera 2019 – 2. projekce

Wed 6. 3. 19:00

The Hows – křest, Garage Rattlesnakes, Dildo Boyz

Sat 2. 3. 20:00

Queens of Everything & Rocket Dogz

Fri 1. 3. 21:00

February

Dragunov (FR), Daerrwin, Myotox

Thu 28. 2. 21:00

Expediční kamera 2019 – 1. projekce

Wed 27. 2. 19:00

Paheyl & Chuť

Sat 23. 2. 21:00

Hentai Corporation, afterparty: Djs Rambo & Zadnice

Fri 22. 2. 21:00

Mandrage “V klubu” – čtvrtek

Thu 21. 2. 20:00

Mandrage “V klubu” – středa

Wed 20. 2. 20:00

Brutally Deceased, Deathronation (D)

Sat 16. 2. 20:00

Cloud Nine, Jakub Šmucr, The Aprill

Fri 15. 2. 20:30

Múza 2019 – 1. postupové kolo

Thu 14. 2. 20:30

Neslučitelní – Midub, Django, Vražda krásy

Sat 9. 2. 20:00

Marina: 10 year anniversary show + The Contradiction, …

Fri 8. 2. 20:00

Disharmonici + The Rockles

Sat 2. 2. 20:30

Within Destruction tour 2019

Fri 1. 2. 19:00

January

Mulloribb Gang

Sat 26. 1. 20:00

Somethink, Stars Are So Far

Fri 25. 1. 20:00

Travelling – Zoologická expedice do Izraele a Ománu

Wed 23. 1. 20:00

Doomed 4# – Brighter Days, My Hard Lesson, …

Sat 19. 1. 20:00

Decadent Winter vol.12

Fri 18. 1. 19:30

Už jsme doma

Thu 17. 1. 21:00

Ocho Ríos

Sat 12. 1. 21:00

Laid To Waste, Exorcizphobia, Bajonet

Fri 11. 1. 20:00

Kníry & Gentlemen´s Club – ZRUŠENO!!!

Sat 5. 1. 20:00

Vneumicky, Ptakz (Edoshův kurník a spol.), Císařpancíř aka …

Fri 4. 1. 20:30