Doors18:00 Start20:00 Tickets150 / 150 Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Pokračování loňského, tvrděmetalového dvojkoncertu je tady !! Tentokrát na mikulášský víkend zavítají do Prahy a Plzně 3 kapely. Po boku domácích, melodeathových INNERSPHERE vystoupí rakousko-němečtí UGF, kteří nás postaví před železobetonovou smršť kombinace HC/Doom/Sludge a SNAKE EYES – thrash – deathová úderka z polských Katowic v čele s frontmankou Marth.

INNERSPHERE – Plzeň (CZ) // melodic-death metal
domácí kvartet brouzdající na pomezí melodického death metalu s prvky blacku, doomu a thrashe. Za tři roky koncertní aktivity stihli Innersphere vydat debutové EP v roce 2016 a dlouhohrající desku Amnesia vydanou v dubnu 2018 u MetalGate records. Během této doby je kapela koncertně hodně aktivní a vyráží pravidelně i za hranice naší republiky. V současnosti jede po boku NAHUM na Within Destruction tour 2019.
https://innersphere.bandcamp.com/

UGF – Bavorsko (DE), Rakousko // HC-Doom-Sludge
Undergroung-Groove-Front se svým specifickým stylem a hradbou zvuku tvrdou jak beton. Kapela aktivní od roku 1998, má za sebou řadu vydaných EP a 2 alba. Posledním počinem je “Phlegma Sema” z minulého roku. UGF vystoupili během své historie s kapelami jako Crowbar, Pro-Pain, Hatesphere a mnoho dlšími, objevili se na velkých festech v zahraničí… Můžeš se těšit na pořádný a neokoukaný kus muziky
https://undergroundgroovefront.bandcamp.com/

SNAKE EYES (PL) – Katowice(PL) // thrash-death metal
Thrash deathová úderka z poslých Katowic v čele s frontmankou Marth. To tě nenechá v klidu. Kapela funguje od roku 2002 a má za sebou dvě alba.

Partneři koncertu: Rock Metal Clubs, Echoes zine, Hard Music base a Metalforever & metal man

12.07. - innersphere_fb