Doors18:00 Start21:00 Tickets180 / 180 Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

FORGOTTEN SILENCE vydali v roce 2018 album “KRAS” – a nikdy se neplánovalo jeho jakékoliv živé provedení. Situace se ale po necelém roce změní a my budeme moci zaslechnout materiál z tohoto jeskynního alba naživo, v lehce rozšířené sestavě a aranžích. Na cestu do Moravského KRASu se s námi vydá (poprvé koncertně) pražská progresívní elita FACE THE DAY, která zaujala novinkou “Stuck In The Present”.

21:00 Forgotten Silence
22:30 Face The Day
– – – – – –
“FORGOTTEN SILENCE vždy dbají na exkluzivní zpracování všech svých titulů a nejinak tomu je i v tomto případě. Obal desky je fosforeskující. Součástí je osmistránkový booklet a dva fosforeskující fototisky. Rovněž si dovolíme upozornit na webové stránky věnované jen a pouze desce „Kras“. Na tomto webu najdete – mimo jiné – i podrobné povídání ke všem skladbám. Vřele doporučujeme, pročtěte si pozorně tyto popisy. Až totiž budete „Kras“ poslouchat, poznáte, že se nejedná jen o nahodilá slova. Tato slova mají význam, který pochopíte až s hudbou… A hudbě dají další rozměr” (METAL GATE)
http://forgottensilence.cz/

forgotten silence