Doors18:00 Start20:00 Ticketsvstup zdarma Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Koncerty v pondělí obecně neděláme, pouze v opravdu výjimečných případech a tohle je přesně jeden z nich – novozélandské noise rock duo GERDA BLANK, svého času žijící v Brně, se pokoušíme dostat do Plzně již léta a proto, když nečekaně po delší odmlce ohlásili nové turné, nebylo co řešit!
Nenechte si ujít jejich explozivní show, díky níž si kapela získala věhlas po celé Evropě, vystupovala s velkými jmény jako např. Kyuss (!) nebo Japandroids a obrazila také nejvýznamnější české festivaly (Colours of Ostrava, RFP, Beseda u Bigbítu). VSTUP JE ZDARMA – tak nekup to!
Frontman Rhys Braddock, v současnosti domestikovaný Brňák, se zapsal do povědomí českých fanoušků také svojí další kapelou Metronome Blues, bubeník Stuart Mills poslední roky žije v Londýně.
Po období nečinnosti se ale Gerda Blank letos probouzí k životu a na jaro chystá skupina nové EP a evropské tour, jehož součástí bude i vystoupení Pod lampou v rámci projektu Open Stage!
https://gerdablank.bandcamp.com/

BRANKO´S BRIDGE – Punkadelic/Psychabilly/Cheeseburger rock – Praha

https://brankosbridge.bandcamp.com/

gerda blank