Doors18:00 Start21:00 Tickets150 / 150 Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

POVODÍ OHŘE – “all stars” band členů Esgmeq, Esazlesa a Climatizado a právem jedno z nejskloňovanějších jmen na tuzemské hudební scéně za poslední rok! Debutové album Povodí Ohře získalo řadu ocenění, včetně ceny hudebních kritiků Vinyla 2018 nebo Desky roku podle časopisu Full Moon a samostatnou kapitolou jsou pak jejich strhující koncerty!
https://stoned-to-death.bandcamp.com/album/povod-oh-e

ANEB

POVODÍ OHŘE – docela prdel, ale počítej s tím, že může taky padnout pár facek. Nějaký ocenění a tak, ale hlavně rock! V Plzni tradičně Pod Lampou, tentokrát se speciálním hostem! A samozřejmě s novým sedmipalcem, kterej vychází na Stoned To Death records!
A jo, kdyby to někdo ještě neslyšel, tak tady – něco bejvávalo, něco je a něco bude – ESGMEQ, ESAZLESA, CLIMATIZADO, INTRO, SKUPINA ŠTĚSTÍ, ESOASISI.

RAW DEAL
Acid impro kraut, za bicíma největší z medvídků. Jejich sety jsou plné stěn, elektra a Nobody šamanství. Parádní.
Jo, členové mají taky dlouhý prsty… například Stoned to Death, Kult Masek, Molly, M-N, Obelisk of Light nebo Smuteční Slavnost.
https://rawdealspace.bandcamp.com

DJ PAN MŽE
Afterpárty na baru. Šetři síly i slova.

Povodí 20.9. web