Doors18:00 Start19:00 Tickets150 / 180 Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Mezinárodní festival zimních adrenalinových a cestovatelských filmů z celého světa i domácí produkce opět po roce Pod lampou!

Přehled letošních filmů

SNOW FILM FEST 2019

Zažij dobrodružství na plátně tvého kina!
Jsme dobrodruzi a sportovci, cestujeme do ciziny i po naší vlasti. Hlídáme předpověď počasí a sněhové podmínky, abychom ve vhodnou chvíli stáli na svahu, na vrcholu a nebo u oblíbeného bufetu na křižovatce turistických cest. A tam je nám dobře… Jenže mnohem častěji chodíme z práce pozdě domů po špinavé ulici. Snow Film Fest přináší prostřednictvím špičkových outdoorových filmů dobrodružství do všedních dní. Svým rozsahem je největší akcí svého druhu u nás. Celovečerní pásmo špičkových filmů o zimních sportech a dobrodružstvích během října až prosince zavítá do všech českých i slovenských regionů.
Termín konání: 23. 10. – 1. 12. 2019
Místo konání: až 200 českých a slovenských měst
Slavnostní zahájení: 23. 10. Kino Aero, Praha
V programu je 6 pečlivě vybraných filmů – finalisté ze zahraničních festivalů a novinky z domácí produkce. Na své si přijdou milovníci extrémních zážitků, čerstvého prašanu, arktické pustiny i sportovní fanoušci.
Letos se můžete těšit na film Queen Maud Land a hvězdně obsazenou expedici v čele s Alexem Hannoldem za zdoláváním skalních stěn daleko za polárním kruhem, na bezútěšné podmínky ostrova Onekotan uprostřed Ochotského moře. Kromě toho také na snímek Ice&Palms, cyklistický přejezd Alp, okořeněný o sjezdy těch nejzvučnějších alpských vrcholů, na blázna v neoprenu mezi krami ve filmu Surfer Dan, na dokument Můj svět, neboli zpověď extrémního sportovce Jana Vency Franckeho, a nebo na sbírání Střípků ze života horolezce Mirka Šmída. Pohodlně se usaďte, teple se oblečte a užijte si mrazivou podívanou!
Na webu http://snowfilmfest.cz/ můžete pohodlně najít, v jakém nejbližším místě se festival koná a dohledáte zde i další informace k filmům, programu a organizaci. Festivalové aktivity sledujte na facebooku
Těšíme se na Vaši návštěvu!

sff