Doors18:00 Start20:30 Tickets90 / 90 Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

THE AVENUES
indie rock / Praha

NO HEROES
indie pop rock

WILL SHAKE
rock´n´roll

THE AVENUES
Pražští The Avenues na svém debutovém albu Empathize propojují indie rock s temnějšími syntezátorovými plochami. Žánrově se skladby točí kolem alternative/indie s přesahy do elektroniky, trapu a R&B.

Můžete očekávat jedinečnou atmosféru, kde našláplé a zvukově bohaté pasáže střídají hluboké zamýšlené vyhrávky, ve kterých se dá lehce ztratit a společně s kapelou prožívat příběhy.
______________________________________________

NO HEROES
Kapela No Heroes vznikla v Berouně v roce 2005. Hrají pouze vlastní písničky, výhradním autorem anglických textů je zpěvák a kytarista Thomas Klika, který pochází z Baltimoru, USA. Hudbu tvoří především Thomas s pianistou Petrem.
______________________________________________

WILL SHAKE
Bez očného kontaktu si potraste rukou s kapelou Will Shake, pretože je možné, že sa stanete obeťou možnej hypnózy vyvolávajúcu rozkoš, eufériu, úzkosť a závislosť. Kapela sa začala formovať už v roku 2015, no ten správny čas pre masívnu nadvládu nastal až v roku 2018. Nadvládu rock’n’rollu, bluesu, garage rocku a grunge.

Kapela sa takto zaprisaháva že vynaloží enormnú snahu, krvavé prsty a zkrátka všetko preto aby sa dostali do Vašich sŕdc a patrila medzi Vaše každodenné vibe-y.

______________________________________________
Tento koncert je v rámci podzimního turné Empathize skupiny The Avenues.

Vstup: 90,-
Dveře: 19:00
Start: 20:30

the avenues