Open stage 2018

Koncerty bez vstupného prezentující nová jména a zajímavé interprety na současné (nejen domácí) klubové scéně

open stage_logo

OPEN STAGE 2018
připravujeme:
13.12. – ETTE ENAKA & 0100

seznam proběhlých akcí 2018:
13.02. – VOLE & GHETTOBLASTER
21.03. – INVENTA STORCA & FLUSH BUTTONS
04.04. – ALL WE EXPECTED (B) & MANTIS (B)
16.04. – VMO (JAP), VAMPILLIA (JAP), INSANIDROID
18.04. – Sækədʒəwiːə, COMPROMYSH, WAY TO
03.05. – BRANKO´S BRIDGE & ED ROSENTHAL
10.05. – DISAVOIR VIVRE & VIOLENCE BY NATURE
22.05. – LIFE IN VACUUM (CAN) & KOSI IDINA
06.06. – MOUNTAIN DUST (CAN) & ANTEATER
20.09. – HALOCLINE PONDS & BLACK HOLES
10.10. – HUMINOITA (FIN) + MYOTOX
11.10. – SIRKYSKON + SERGEANT JAMMER
07.11. – LEBANON & NO.C
22.11. – LOOSERS / KOSI IDINA / NICOTA
24.11. – DALEKKO, MIDUB, Dj Dirty Bastard

OPEN STAGE 2017
seznam proběhlých akcí
09.02. – WHEN WE COLLIDE & NO PRESSURE
09.03. – I LOVE YOU HONEY BUNNY
21.03. – J & COLD COLD NIGHTS
20.04. – WOLF WOLF (CH) & EUGENES ELECTRIC TRASHMACHINE (A)
03.05. – MARA JADE & THE QUEUES
11.05. – PLEASE WAIT (ESP), TINO! (ESP), 70cm3 OF YOUR CHEST (LT)
07.06. – LA CIENCIA SIMPLE (CHILE) & DREARE
21.09. – THE SHIFTY GRIFTS & THRASHSURF
28.09. – SÝČEK & KIDNEY TRAUMA
18.10. – RESUMÉ, coCK, HELLO OFFICER!
26.10. – NVMERI & ELECTIONS IN A DEAFTOWN (SK)
02.11. – SUBACT (D), TRIEBLAUT (D), TOKAMAK REAKTOR (D)
08.11. – THE GENERATIONS ARMY (SWE) + SINETRIUM
22.11. – THE BREAKROLLS & MULHOLLAND BLUE
25.11. – DRUMSHIP
07.12. – BARO CHANDEL & OLAF OLAFSONN AND THE BIG BAD TRIP

—————————————————

OPEN STAGE 2016
seznam proběhlých akcí

23.03. – CURLIES & STARS ARE SO FAR
30.03. – BAGS & LIWID
13.04. – THE LININGS & KLUCI
20.04. – STICX & BUDULÍNEK
04.05. – VNITŘNÍ FAKTOR & INDIÁNSKÁ REZERVACE
18.05. – BURNING STEPS & KUNG-FU GIRLZ – ZRUŠENO
26.05. – KOSMICKÝ ŽIRAFÁČ – ZRUŠENO
01.06. – PETER PIEK (D) & AMBIENT THEATRE
09.06. – SONS OF DISASTER (B) & BURNING STEPS
15.09. – KOSMICKÝ ŽIRAFÁČ
01.10. – JUST WÄR & INDIÁNSKÁ REZERVACE
25.10. – THE WILD ROOTS & ALIVE
01.11. THE OXX & DEAD LETTERS
09.11. – FRESH FOOLS & COUGAR
10.11. – BEATFROG (D)
13.11. – ARCANA 13 (IT) & MESSA (IT)
19.11. – LAZER VIKING / SABREHART
20.11. – NEGATIVE SCANNER (USA) Zrušeno
22.11. – SOUR BITCH & THE JUNK FOOD
05.12. – ZEUS!, eá, Cry of Humans
06.12. – JAKUB ŠMUCR, DICK SAVAGE
15.12. – ED ROSENTHAL & MYOTOX
20.12. – BAESTIEN & TENGRI