Doors18:00 Start20:00 Tickets120 / 120 Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

★ BIRTHDAY GOULASH BOWL ★

Téměř na den přesně to bude 5 let od prvního koncertu v Sally Brown. Akce dělaná na koleni, Bohouš lítal vzduchem. Vzniklo tak něco, co mělo za jedinej cíl zabavit kámoše a dostat do Plzně kapely, který by jinak znaly akorát pivovar a sjezd z dálnice na Prahu. To něco sme pojmenovali Goulash Crew a funguje to už tak dlouho, že nám přišlo jako dobrej nápad udělat malou oslavu. Nechceme nostalgický kecy, to až na místě. Tak si i v koncertně najnabitějším měsíci roku udělejte čas a doražte !

FLOWERS FOR WHORES – Snad nikoho neurazíme, když “Kytky” označíme za absolutní matadory scény. Metalickej hardcore s nádechem Darkest Hour a možná i Converge. Za dobu co hrajou už taky stihli sestavu trochu protočit, na elánu a tvrdosti to ale vůbec neubralo, spíš naopak. Splitka s Gattacou nebo raperem Bonusem a loňskej koncert v nacpaný Družbě by měli tvořit naprosto dostačující reklamu.
https://letarozchodu.bandcamp.com/album/l-ta-rozchodu

DECULTIVATE – Jedna z geniálních kapel stáje Pushteek. Svým pojetím tvrdý hudby vyplňujou velkou mezeru na tuzemský scéně. Po hodně diskutovaným debutu Milovat prošli rozšířením o kytaru s dlouhým krkem a změnou na vokálním postu. Zatím posledním výsledkem je split s izraelskýma Östra Torn a Misantropie. V Plzni se moc často neukazujou, takže další velkej důvod nebýt doma.
https://decultivate.bandcamp.com/album/2019-split

NULAJEDNANULANULA – Jak se to teda píše? Normálně jak to čteš. Nulajednanulanula jsou na našich akcích jako doma a my jsme za to samozřejmě strašně rádi. Ještě radši jsme, že přijali pozvání do Lampy a zazní tak nestárnoucí hity jako ” Schumacher se zlatou hvězdou na čele” nebo “Turín 2006”. Nejlepší chaotický něco ze Sudet. Mit liebe.
https://nulajednanulanula.bandcamp.com/

SOKR4TES – “nechceš radši techno, už to mam trochu víc zmáknutý, než při prvním gigu v lampě”
Dobře Tobi. Rave je taky hardcore. Taneční rytmy na závěr nebudou chybět.

Vstup 120,-
Start 20:00
Pořadí TBA
GNWP & FCK ERDOGAN

11.15. - 5 let goulash_fb