Prosinec

Diagnoza Exitus – 10 let, nové CD & hosté

So 8. 12. 20:00

Kids and Heroes Punkrock X-mas 2018

Pá 7. 12. 19:30

Travelling – Manáslu2018

Út 4. 12. 20:00

Petr Mach – Vánoční besídka

So 1. 12. 21:00

Listopad

Velký Voči & AM

Pá 30. 11. 21:00

Snow Film Fest 2018

Čt 29. 11. 19:00

Bridear (JAP), support: Avidity for…, Sinetrium

St 28. 11. 19:30

28 let DPL – live: Dalekko, Midub, Djs: Vegy, David …

So 24. 11. 17:00

Nic, Five Seconds to Leave, Lavra

Pá 23. 11. 20:30

Open Stage 2018 – Loosers / Kosi Idina / Nicota

Čt 22. 11. 20:00

The Maggie’s Marshmallows, China Soup, Madhouse Express

St 21. 11. 20:00

Ivan & The Parazol (H), Broken.45, Cold Meat Party

So 17. 11. 20:00

The Paranoid (SK) – Posledná noc Tour 2018, host: …

Pá 16. 11. 20:00

Povodí Ohře & Kill The Dandies!

Čt 15. 11. 21:00

Snow Film Fest 2018

St 14. 11. 19:00

Dukla Vozovna, support: SticX

So 10. 11. 20:30

Blackened Trinity Tour

Pá 9. 11. 20:00

Open Stage 2018 – Lebanon & No.c

St 7. 11. 20:00

Travelling – NEJ treky Nepál

Út 6. 11. 20:00

Feast of Deceased part: 2

So 3. 11. 19:30

Donnie Darko & Dirty Blondes tour 2018

Pá 2. 11. 20:00

Zvíře jménem Podzim

Čt 1. 11. 21:00

Říjen

Abraham (CH), Set & Setting (US), Future Usses (US)

St 31. 10. 20:00

Mara Jade, Červen

Út 30. 10. 20:00

Irish Halloween Party #7

So 27. 10. 19:00

Status Praesents, Satisfucktion, Loco Loco

Pá 26. 10. 20:00

Hand Grenade, Haxna, Until The End

Čt 25. 10. 20:00

Tomáš Palucha & Orient

St 24. 10. 21:00

Manon Meurt – křest, hosté: Greynbownes

So 20. 10. 20:30

Baloňák, Junk Heap, H.S.V.V.

Pá 19. 10. 20:00

I Love You Honey Bunny – Cosmic Background Radiation Tour

Čt 18. 10. 21:00

Vader (PL) & Entombed A.D. (SWE)

St 17. 10. 18:30

Trynity (D), Myra (D), Something Like, Anthems

So 13. 10. 19:00

Psycho Pilsen!

Pá 12. 10. 20:00

Open Stage 2018 – Sirkyskon + Sergeant Jammer

Čt 11. 10. 20:00

Open Stage 2018 – Huminoita (FIN) + Myotox

St 10. 10. 20:00

Stíny Pod lampou

So 6. 10. 19:00

Sebevrány – křest

Pá 5. 10. 21:00

Stroy – křest alba „Kids“ + host: Ill Fish

Čt 4. 10. 21:00

Září

Sex Deviants, Pirates of the Pubs, Petr

So 29. 9. 20:00

Mic Mali (D), Unlucky Funkers

Pá 28. 9. 20:30

Self-Hatred – křest CD, host: Somnus Aeternus

Čt 27. 9. 20:30

Znouzectnost, speciální host: Pod stolem

St 26. 9. 20:30

Infected Rain (MD), Up!Great

Ne 23. 9. 20:00

Jakub Šmucr, Reflected, Milan Samko, Son of Wolves

So 22. 9. 20:30

Mordors gang – křest CD, host: The Hope

Pá 21. 9. 20:00

Open Stage 2018 – Halocline Ponds & Black Holes

Čt 20. 9. 20:00

Pixlování 2018

St 19. 9. 17:00

Adolpho Gang, Sisus Ralsis, Ukulele Jack

So 15. 9. 20:30

Steven Daniels, Bára Zemanová & band, Sylvie & …

Pá 14. 9. 20:00

To Veg, Cold Meat Party, Chicken Hell

Čt 13. 9. 20:00

Sons Of Disaster (B), Garage Rattlesnakes

St 12. 9. 20:00

Deseptum, Mad Days, Sunset Strip

So 8. 9. 20:00

Slunovratovy paprsky – křest cd

Pá 7. 9. 21:00

Květen

InnerSphere + Anime Torment + Laid to Waste

So 26. 5. 19:30

Igor Boris + Way To + Katana

Pá 25. 5. 20:00

Múza 2018: Hlavní finále

Čt 24. 5. 20:00

Open Stage: Life In Vacuum

Út 22. 5. 21:00

Silent Stream Of Godless Elegy + Et Moriemur

So 19. 5. 20:00

Kalle

Pá 18. 5. 21:00

Total Chaos + Deep Shining High + Just Wär

St 16. 5. 20:00

Stroy + Wild Roots

So 12. 5. 20:00

Dildo Boyz + Sorry holka + China Soup + Cigarette Syndrom

Pá 11. 5. 20:00

Open stage: Commodore 64 + Violence By Nature

Čt 10. 5. 21:00

Pub Animals

St 9. 5. 21:00

Hypnos + Fleshless

Út 8. 5. 20:30

MC Gey + Maniak

So 5. 5. 21:00

Somethink + Sars

Pá 4. 5. 20:00

Open Stage: Branko’s Bridge + Ed Rosenthal

Čt 3. 5. 21:00

Infected Rain + Up!Great

St 2. 5. 20:00

Duben

NIHIL ROCK MUSIC SUPER

So 28. 4. 20:00

Místní borci presents

Pá 27. 4. 19:30

MÚZA – 6. postupové kolo

Čt 26. 4. 20:30

TRAVELLING – NEPÁLEM křížem krážem

St 25. 4. 20:00

SEDMÝ SMYSL – křest alba

So 21. 4. 19:00

MORDORS GANG & THE ROCKET DOGZ

Pá 20. 4. 21:00

MÚZA – 5. postupové kolo

Čt 19. 4. 20:30

OPEN STAGE – Sækədʒəwiːə, Compromysh, Way To

St 18. 4. 20:00

OPEN STAGE – VAMPILLIA (JAP),VMO (JAP),INSANIDROID

Po 16. 4. 20:00

DEATHRACE NIGHT

So 14. 4. 20:00

HOUBA, BURNING STEPS, LOUTY, STICX

Pá 13. 4. 19:30

MÚZA – 4. postupové kolo

Čt 12. 4. 20:30

IN MEMORY OF KURT COBAIN

So 7. 4. 20:00

BRUNO FERRARI feat. Jitka Zelenková

Pá 6. 4. 21:00

teepee, THOSE GODDAMN HIPPIES (D/UK/A)

Čt 5. 4. 20:00

OPEN STAGE – ALL WE EXPECTED (B), MANTIS (B)

St 4. 4. 20:30

Březen

MARA JADE, NORMAN BATES, STRÖM

So 31. 3. 21:00

EMBRACE THE DARKNESS, PRAYERS IN VAIN, INSANIDROID

Pá 30. 3. 19:30

VYPSANÁ FIXA

Čt 29. 3. 21:00

HENTAI CORPORATION, THE ATAVISTS

St 28. 3. 20:00

TOMÁŠ KLUS / #prostekoncertvklubu – Plzeň II.

Út 27. 3. 19:00

TOMÁŠ KLUS – #prostekoncertvklubu – Plzeň I.

Po 26. 3. 19:00

COX&VOX, THE DRAIN, MARRY B.

So 24. 3. 20:00

ZAKÁZANÝ OVOCE – Šťastných 13 TOUR

Pá 23. 3. 20:00

MÚZA – 3. postupové kolo

Čt 22. 3. 20:30

EXPEDIČNÍ KAMERA 2018

Út 20. 3. 18:00

EXPEDIČNÍ KAMERA 2018

Út 20. 3. 18:00

Plzenskekapely.cz – 4. narozeniny

So 17. 3. 19:30

THE WILD ROOTS – křest EP! support:COLD MEAT PARTY

Pá 16. 3. 20:30

MARPO – ROAD TO MARPOARENA

Čt 15. 3. 19:00

EXPEDIČNÍ KAMERA 2018

St 14. 3. 18:00

EXPEDIČNÍ KAMERA 2018

St 14. 3. 18:00

CHEERS!, CASCABEL (SK), THE SMOKERS

So 10. 3. 20:00

WELICORUSS, INTERITUS, NAURRAKAR

Pá 9. 3. 20:00

UŽ JSME DOMA

St 7. 3. 21:00

JOHN WOLFHOOKER, SHARK TANK (D), GLAD FOR TODAY

So 3. 3. 20:00

LAID TO WASTE, BAJONET, HNUS UMÍRAJÍCÍ

Pá 2. 3. 20:30

MÚZA – 2. postupové kolo

Čt 1. 3. 20:30

Únor

JARDA SVOBODA (Traband)+HOLY FANDA & THE REVERENDS

St 28. 2. 20:00

PESOPÍR, LENTHILIUM, EL GATO NEGRO

So 24. 2. 20:00

EMBRIONAL (POL), FAM (POL), BRUTALLY DECEASED

Pá 23. 2. 19:30

VICTIMS,ABYSS-WATCHING ME,LIQUID SPACE 9,SEVERALS

So 17. 2. 20:00

GANGSTASKA, THE JOKERS, NÍZKÁ ÚROVEŇ

Pá 16. 2. 20:30

ALPHA MALE TEA PARTY (UK), MADEBYTHEFIRE + host

Čt 15. 2. 20:00

FOUSOVA SURIKATA, NÁSTROJ SNAHY

St 14. 2. 20:30

Open Stage – VOLE & GHETTOBLASTER

Út 13. 2. 21:00

MROŽ POD LAMPOU

So 10. 2. 20:00

DYING PASSION, BETWEEN THE PLANETS, ELBE

Pá 9. 2. 20:00

MÚZA 2018 – 1. postupové kolo

Čt 8. 2. 20:30

DIAGNOZA EXITUS,VOTCHI,THE RIVER OF THE LOST SOULS

So 3. 2. 20:00

POVODÍ OHŘE, THE WILDERNESS (SK), JACK PRESCOTT

Čt 1. 2. 20:00

Leden

DEAD WINTER NIGHT

So 27. 1. 20:00

CLOUD NINE, THE ENVLPS, JAKUB ŠMUCR

Pá 26. 1. 21:00

THE VIBRATORS (UK) – last tour! host: SEX DEVIANTS

Čt 25. 1. 20:00

UNLUCKY FUNKERS, AM, ONE HOUR LATER

So 20. 1. 20:30

THE.SWITCH & THE TRUTH IS OUT THERE

Pá 19. 1. 19:30

SELF-HATRED, WOE UNTO ME (BY), SÓL

St 17. 1. 19:00

WHO KILLED ROSE, CIGARETTE SYNDROME, EXTRA VIRGIN

So 13. 1. 21:00

AGNUS DEI

Pá 12. 1. 21:00

LIKE ELEPHANTS (A), CORE BELIEF

Čt 11. 1. 20:00

KNÍRY, host: SMUTNÝ KAREL

So 6. 1. 21:00

OCHO RÍOS & MR.LOCO

Pá 5. 1. 20:00