Doors18:00 Start20:00 Tickets120 / 120 Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

MAYHEM LONGBOARDS presents
Opět po roce chystáme vytáhnout zajímavá jména tuzemských vod moderní tvrdě kytarové scény a nachystat vám příjemný večer.
Navíc opět oslavíme kulatiny – tentokrát ale pro změnu kapelní.

MARINA – 10 Year anniversary show
metalcore / Praha

Sice internetama proběhlo spousta keců, že Egor s muzikou končí, ale nedalo mu to. A najednou tady máme jedno skvělý retro vzkříšení kapely, která se v době největšího boomu core music měla slušnej hype a parádní hate. Po dlouholeté odmlce se nyní vrací oslavit 10 let existence s novým EP, který vás posadí na prdel. Sledujte novinky, protože nový matro vás pořádně nakopne!
TEASER z nového EP na https://bandzone.cz/marinaissad

THE CONTRADICTION
haard rock / Praha
Poprvé se v Plzni představí projekt zasvěcený vesmíru sci-fi hry Warhammer 40000. V jejich tvorbě se mísí progressive metal, middle-eastern/oriental metalcore a blackened deathcore. Stejně jako u Mariny sahají kořeny jejich členů daleko na východ – třeba do Kazachstánu nebo na Ukrajinu. Těšit se můžete na nové skladby i nového bubeníka.

VICTIMS
deathcore – metalcore / Chomutov

Sedmičlenná parta z temných Krušných hor (a trochu taky z Prahy). Nekompromisní náser jak cyp. Pro nás obrovská srdcovka, jsou to kamarádi spoustu let a ještě víc let hrajou. Snad 15 let i víc… Nedávno prošli lehkou personální obměnou a pracují na novém materiálu. Čekejte breakdowny, sypačky a houpačky. Prostě to, co tady skoro už nikdo nehraje…
Pro fanoušky Despised Icon, Emmure, The Black Dahlia Murder

https://bit.ly/2EebYCA
https://youtu.be/2B-B638_dR8
http://bit.ly/2CMzFAR

JAKE LOVES SPACE
metalcore – deathcore – electro – pop / Brno
Stejně jako The Contradiction si v Plzni odbijí premiéru také Jake Loves Space, kteří otestují, zda jste ještě nezapomněli dělat pořádný kraby. Mix elektro-popu s breakdowny nedávno udělal slušnej virál, když si na feat songu pozvali Mishu a určitě potěší všechny, kteří si ujíždějí nebo ujížděli na Eskimo Callboy, Attack Attack nebo Asking Alexandria.

02.08. - Marina---Facebook-Event-Promo-EDIT