Doors18:00 Start20:00 Tickets80 / 80 Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

MIDUB
Midub je čistě HW Live PA projekt reprezentující progresivní elektronickou hudbu s odkazem k Dub Techno/ Ambient scéně. V rámci tohoto žánru vydal své nahrávky na několika labelech různě po světě a získal podporu v několika pořadech na Radiu 1.
Dnešní ne jen podiová forma obsahuje více progresivní electro/ techno sound díky čemu se dostal ke spolupráci s kapelou J.A.R. pro kterou vytvořil dva oficiální remixy.

DJANGO
Django se k hraní dostal před více než deseti lety díky západočeským selectorům z Herb Junkies a Royal Hi-Fi. Jejich heartbeat večírky ho dostaly natolik, že si poměrně záhy pořídil první jamajské singly a začal budovat svojí vinylovou selekci. Ta je postavena hlavně na roots a dancehallu…ale najdou se tu i tunes v rytmu ska, rapu i jiných hudebních žánrů. Pozdější působení v Tallowah Sound ho hodně ovlivnilo a posunulo více do dubových rovin…ve kterých se po delší pauze opět vrací na domácí scénu.

VRAŽDA KRÁSY
Přijďte ulevit svým uleželým duším, trochu poklesnout, slevit ze svejch nároků a zase slyšet stokrát vohraný fláky! Tančit, pít a zpívat! Vlahý podvečer plný prasárniček! Tragicomedy rock! Nejlepší kapela z těch, co už nechcete nikdy slyšet! Dekadentní kabaret jen pro vás! Kdoví, co se eště přihodí! Ajn Kessel Buntes forever!

midub