Doors18:00 Start20:00 Ticketsvstup zdarma / free entry Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Open Stage – projekt prezentující nová jména a zajímavé interprety na současné (nejen domácí) klubové scéně
Koncerty vždy zdarma/FREE ENTRY

LIGHTS OFF – alternative rock / Jeseník
https://lightsoff1.bandcamp.com/album/lights-off

bio:
V červnu 2012 v Jeseníku se poprvé schází trio : Vojta/kytara + Simon/bicí + Ivan/basa s jednoduchou ideou klubové kytarové kapely. Zhruba rok vzniká první podoba, kapela dostává jméno, Vojta začíná psát texty a zpívat. Po pár koncertech nahrávají Lights Off v místním studiu první demo (2013). Na dalším materiálu se pracuje s důrazem na hledání vlastního specifického zvuku. Simon hraje na kytaru, za bubnama začíná hostovat i na koncertech Laco (ex Priessnitz).

2014 – Kapela vystupuje ze sklepa jesenického divadla na jeho pódium, přijíždějí Amák s Ronem (Golden Digital Studio,Praha) a točí první Ep – Kids or Hits, které vychází začátkem roku 2015. Krátce na to, v srpnu, začíná v Amákově pražském studiu práce na dalším Ep. K dřívějšímu syrově kytarovému zvuku přibývají další vrstvy, klávesy, aranže. Začátkem roku 2016 vychází pod značkou Drug Me Records nové Ep – Nice To Leave You. 2017 – Nové triky ze studia si žádají adekvátní provedení na koncertech, takže klávesy a druhá kytara jsou napevno v kapele i na pódiu – není cesty zpět ! Každý koncert je zkouška a každý další song patří příští nahrávce nebo nikam !

2018 – Deadline – nahrávání – opět Amák a Golden Digital. Vzniká směs pestřejší a rozsáhlejší se všema slabinama a drobnýma vadama bez retuše – první LP – eponym – LIGHTS OFF. Deska vychází začátkem roku 2019 ve vlastním nákladu.

SOMETHINK – alternative rock / Plzeň

1